Одесский Банковский Союз: Главная страница

-

+

Автосервис пескоструйная обработка.

Написать нам Добавить в Избранное Карта сайта
Главная страница   
СТАТЬИ
Банковская терминология на русском

Дневной лимит по карточке – максимальная сумма расходов в течение одних суток, которые устанавливаются на каждую карточку.

Версия для печати

Версия для печати
Вам полезно будет знать

Свободно конвертирована валюта – валюта, которая широко используется для осуществления платежей за международными операциями и продается на главных валютных рынках мира (I группа классификатора валют Национального банка Украины).

Версия для печати
Версия для печати
Терміни в українській банківській системі рідною мовою

Акредитив – договір, що містить зобов'язання банку-емітента, за яким цей банк за дорученням клієнта (заявника акредитива) або від свого імені проти документів, які відповідають умовам акредитива, зобов'язаний виконати платіж на користь бенефіціара або доручає іншому (виконуючому) банку здійснити цей платіж.

Ануїтет – щомісячна грошова сума визначеного кредитором розміру, яка сплачується кредитору в рахунок погашення отриманого від нього кредиту, включає в себе відсотки. У страховій справі ануїтет також означає причину щорічних виплат по страхуванню ренти чи пенсій.

Маржа банківська – різниця між середньозваженою ставкою доходу, що банківська установа отримує від підпроцентних активів, та середньозваженою ставкою витрат, що банківська установа виплачує за своїми підпроцентними зобов'язаннями. Крім маржі банківської, існують: біржова, страхова, торговельна.

Версия для печати
Версия для печати
Банк-Анегдот

Кум, слышали, в Украине будет Евро-2012
- Проклятая кризис! Еще вчера было 8.50
Версия для печати
Версия для печати
Версия для печати
Версия для печати


Финансовый кризис в анекдотах - банковский юмор:

1. В чем разница между инвестиционным банкиром и большой пиццей? Такая пицца еще может прокормить семью из четырех человек.
 
 
=