Одесский Банковский Союз: Главная страница

-

+ Болты фундаментные анкерные в Екатеринбурге Продаем и производим фундаментные болты (анкерные) в Екатеринбурге ГОСТ 24379.1-80 всех типов исполнений диаметрами от ф12 до ф140мм. Доставка по России.

3fc32f15









Написать нам Добавить в Избранное Карта сайта
Главная страница   
СТАТЬИ
Банковская терминология на русском

Еквайр – банк, который осуществляет еквайринг.

Версия для печати

Версия для печати
Вам полезно будет знать

Казначейство – подраздел банка, который осуществляет оперативное управление потоками средств с целью достижения максимальной рентабельности операций при обеспечении достаточного уровня ликвидности, проведения взвешенной рисковой политики.

Версия для печати
Версия для печати
Терміни в українській банківській системі рідною мовою

Платіжна система – платіжна організація, члени платіжної системи та сукупність відносин, що виникають між ними при проведенні переказу коштів. Проведення переказу коштів є обов'язковою функцією, що має виконувати платіжна система.
Внутрішньодержавна платіжна система - платіжна система, в якій платіжна організація є резидентом та яка здійснює свою діяльність і забезпечує проведення переказу коштів виключно в межах України. Міжнародна платіжна система платіжна система, в якій платіжна організація може бути як резидентом, так і нерезидентом і яка здійснює свою діяльність на території двох і більше країн та забезпечує проведення переказу коштів у межах цієї платіжної системи, у тому числі з однієї країни в іншу.

POS-термінал – електронний пристрій, за допомогою якого держатель платіжної картки має змогу сплатити за товари, послуги або отримати готівку в касах уповноважених банків. В результаті проведеної операції, держатель картки обов'язкового отримує чек.

Банкрутство – визнана господарським судом неспроможність боржника відновити свою платоспроможність та задовольнити визнані судом вимоги кредиторів не інакше як через застосування ліквідаційної процедури.

Безготівкові розрахунки – перерахування певної суми коштів з рахунків платників на рахунки отримувачів коштів, а також перерахування банками за дорученням підприємств і фізичних осіб коштів, унесених ними готівкою в касу банку, на рахунки отримувачів коштів. Ці розрахунки проводяться банком на підставі розрахункових документів на паперових носіях чи в електронному вигляді.

Бенефіціар 1) особа (фізична, юридична), яка є одержувачем доходу чи платежу; 2) особа (фізична, юридична), на користь якої здійснюють довірчі функції та якій належить дохід від трастової діяльності (якщо трастові відносини здійснюють на користь самого довірителя, то поняття «бенефіціар» та «довіритель» збігаються); 3) одержувач доходу за страховим полісом; 4) одержувач коштів за платіжним дорученням; 5) особа, на користь якої виставлено акредитив чи надається гарантія; 6) юридична або фізична особа, на користь якої здійснюють довірчі функції та яка є одержувачем доходу чи платежу за векселем.

Версия для печати
Версия для печати
Банк-Анегдот


- "Пошел купил тостер, а к нему бесплатно добавили банк", - популярная шутка в США, где с начала года обанкротились около двадцати финансовых
институтов.
Решающей причиной многих банкротств стала паника. Конечно, топ-менеджеры всеми силами пытались удержать инвесторов, рисуя картину благополучия.

Версия для печати
Версия для печати
Версия для печати
Версия для печати


Финансовый кризис в анекдотах - банковский юмор:

- "Сколько нужно фондовых трейдеров, чтобы изменить перегоревшую лампу? Двое - один вкручивает новую, а второй быстренько загоняет ее на бирже, пока
CNBC не успела сообщить, что лампа перегорела. Сколько нужно сырьевых трейдеров, чтобы поменять сгоревшую лампочку? Нисколько. Они не будут ее
менять, обрушив цену на темноту в связи с переизбытком предложения ".
 
 
=